Ketenorganisatie voor duurzame, biologische landbouw en voeding

Nieuws

Agenda

  • Wie wordt de 'Lekkerste bio boer' van 2013?
    03-06-2013 tot 21-06-2013
  • Proef nieuwe bio aardappels op het Museumplein!
    20-06-2013
  • Iedereen Lekker naar de Boer!
    22-06-2013 tot 23-06-2013

Verslag seminar over Frankijk van Bionext College

Het seminar “Leer mij Frankrijk” kennen op donderdag 28 juni was goed bezocht. Deelnemers kwamen van zeer uiteenlopende bedrijven, van klein tot groot en van startende exporteur tot ervaren exporteur. Ook alle sectoren waren zo ongeveer vertegenwoordigd, van groenten&fruit tot eieren, van zeewier tot specerijen.  

Elsje Oosterkamp van het LEI lichtte haar uitvoerige marktonderzoek in Frankrijk toe. Een PDF-bestand met informatie over het onderzoek is hier te downloaden. Alexandra Feekes van het Bureau van de Landbouwraad te Parijs had daarbij nog veel actuele informatie en droeg allerlei mogelijkheden aan om met Franse klanten in contact te komen.

Eén concrete mogelijkheid is de in Nederland nog relatief onbekende maar grootse beurs de Sirha, op 26 tot 30 januari te Lyon. Hier is veel Franse retail, horeca en catering aanwezig en is ook veel aandacht voor duurzame en biologische producten. Bij opgave vóór 12 juli a.s. kunt u op een beursdeelname een aantrekkelijke korting realiseren. Opgave voor deelname kan bij Phaff Export Marketing via vjp@phaff.nl.

Bionext College is tevreden over de bijeenkomst en komt met nieuwe studiebijeenkomsten na de zomer. Hou de kalender in de gaten op www.bionextcollege.nl. Zet in ieder geval 10 oktober in de agenda’s, dan organiseert Bionext samen met de Triodos Bank het Bio-Congres 2012 in Zeist.

 

Reactie toevoegen