Op 23 en 24 juni 2012 is de vijftiende editie van Lekker naar de Boer. Meer info volgt.
Op de fiets naar de boerderij
"Lekker naar de boer" betekent een heerlijk dagje uit op het platteland, mooi landschap, dieren aaien, proeverijen van streekproducten, en buiten spelen voor de kinderen. Kijk op www.lekkernaardeboer.nl voor alle deelnemende boerderijen en activiteiten in de rest van het jaar.
Elk jaar worden fraaie fietsroutes uitgezet worden langs de deelnemende boerderijen door de mooiste stukjes Nederland. In elke provincie is minstens één leuke fietstocht uitgezet! Kijk voor alle fietstochten hier.
Voor boeren en tuinders
Voor boeren en tuinders is het "Lekker naar de Boer" weekend een geweldige gelegenheid om hun klanten te leren kennen en de meerwaarde van biologische landbouw te laten zien. Daarnaast biedt het weekend mooie mogelijkheden voor huisverkoop.
* Sinds 2008 maken de Open Dagen deel uit van de jaarronde campagne "Lekker naar de Boer" en worden ze in samenwerking met de Task Force MBL georganiseerd.