Beste mensen,
Ik wil graag weten, waar de bijeenkomst in Zwolle is.
Met vriendelijke groet, Marycke Naber
Er zijn al heel wat aanmeldingen voor de bijeenkomsten in de provincie. Het is geweldig om te merken hoeveel burgers betrokken zijn bij het werk van Biologica! In 8 provincies ligt de datum van de bijeenkomst vast:
De bijeenkomsten zijn allemaal van 16.00 - 18.00 uur. Met de locaties zijn we bezig; als u zich heeft aangemeld krijgt u 2 weken van te voren een e-mail met de adresgegevens. Alle locaties zijn in de buurt van het station.
Zo ziet de agenda eruit:
| 16.00 – 16.15 | Introductie Stichting Biologica, doel van de bijeenkomst | |
| 16.15 – 16.30 | Verwachtingen van de bezoekers | |
| 16.30 – 17.00 | Uitleg projecten Biologica: Lekker naar de Boer; | |
| 17.00 – 17.15 | Pauze | |
| 17.15 – 17.30 | Vragen en antwoorden, ideeën over de Biologica projecten | |
| 17.30 – 17.45 | Biologica en haar maatschappelijke partners | |
| 17.45 – 17.50 | Afsluiting en informatie Algemene Ledenvergadering tijdens Week van de Smaak | |
| 18.00 – 18.15 | Napraten en sluiting |
Zodra er meer informatie is over de bijeenkomsten in Assen (18 maart, onder voorbehoud), Groningen, Middelburg (25 maart, onder voorbehoud), zetten we die op de website. Hou de site dus in de gaten!
Wilt u zich ook aanmelden en meepraten? Stuur dan een e-mail naar directie@biologica.nl en vermeld in welke plaats u een bijeenkomst bij wilt wonen.
Graag tot ziens!
Beste mensen,
Ik wil graag weten, waar de bijeenkomst in Zwolle is.
Met vriendelijke groet, Marycke Naber
Ik zoumgraagb de gegevens willen hebben over de bijeenkomst in Arnhem op 17 maart.
met vriendelijke groet, Carla van Mens
Goedendag, Ik wil mij grag aanmelden voor de provinciale bijeenkomst in Haarlem. Ik ben al 30 jaar actief in het biologische veld en blijf daarom graag op de hoogte van met name activiteiten in mijn omgeving.
Nu zijn er bij mij twee datums langs gekomen 17 februari en 14 april graag hierover meer duidelijkheid.
Groet John van Ham
Gaat de bijeenkomst in Assen
Gaat de bijeenkomst in Assen misschien door?
Zo ja, waar?